O nás


 

 

                                                                                                                   METEOR CAR nabízí širokou paletu služeb

 

Nově Vám můžeme vozidla nabídnout na operativní leasing. Vyberete si požadovaný rozsah služeb, platíte měsíčně přijatelnou částku, kupujete jen palivo a o více se nestaráte.

PRODEJ  a úvěrování: Prodáváme nová vozidla, předváděcí a referentské vozidla, ojeté vozy. K tomu nabízíme velmi výhodné financování na 1 až 7 let s akontací již od 0%. Úvěry a leasingy zprostředkovává společnost PSA Finance ČR, Essox, SAutoleasing, aj. 

PROTIÚČTY:  Váš starý vůz libovolné značky vykoupíme na protiúčet za jeho tržní cenu a k tomu u nás můžete získat navíc výkupní bonus až 45.000 Kč dle typu vybraného nového vozidla.

POJIŠTĚNÍ: Vaše nové nebo libovolné staré auto nejvýhodněji pojistíme u renomovaných pojišťoven ALLIANZ, KOOPERATIVA nebo Česká pojišťovna.

Váš bonus za bezeškodní průběh  umíme předat i na další vozidla Vašich rodinných příslušníků. Navíc Vám přidáme bonusy 20% sleva k novému vozidlu, 10 až 30% obchodní slevu, 5% slevu za propojištěnost a další výhody. Umíme udělat exkluzívně výhodnou pojistku s nejnižší spoluúčastí a nejvyššími výhodami. A cena? Za povinné ručení + havarijní pojištění včetně krádeže a živlu, pojištění všech skel, GAP pojištění a dalších super služeb zaplatíte jen o něco málo více, než je běžná cena povinného ručení. Takto Vám můžeme pojistit jakékoliv vozidlo vašich známých, firem i rodinných příslušníků

Info o pojištění na tel. čísle:  777 071 072.

SERVIS,  PŘESTAVBY,  PNEUSERVIS, KLIMATIZACE, :  Nabízíme mechanické práce, opravy po havárii, karosářské a lakýrnické práce, laserovou 3D geometrii, přestavby vozidel pro potravinářské účely, speciální užitkové přestavby a přestavby pro tělesně postižené ZTP a ZTP/P. Montujeme, opravujeme a čistíme klimatizace.

Jsme autorizovaný servis pro CITROËN,  SUZUKI a AIXAM  a dále nezávislý servis pro ostatní značky. 


 

METEOR CAR byl založen v roce 1995 a oslavil letos v květnu 23 let od svého vzniku!!!

Meteor Car po celou dobu své existence patří k nejlepším prodejcům a servisům. Disponuje nejmodernější diagnostikou a vybavením na úrovni EU. Má kádr odborně vyškolených a zkušených pracovníků.

Zvítězili jsme v nezávislém hodnocení AWARDS.  Hodnocení spočívá v oslovení většího počtu klientů autorizovaných prodejců a servisů internetovými dotazníky spokojenosti.

Z každého státu světa byl jediný zástupce (ten nejlepší) pozván generálním ředitelem továrny CITROËN panem Fréderic Banzetem k předání této ceny. Za Meteor Car převzal tuto cenu (Citroën, vášeň pro klienta) majitel firmy Ing. Ivo Hrbáček.

 

Fréderic Banzet a já

Citroën - vášeň pro klienta