NABÍDKA PRÁCE

Vozidla: 777 071 072
Náhradní díly: 777 180 206

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU!

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  • Převzetí zakázky od zákazníka včetně stanovení ceny opravy a termínu dokončení,
  • Komunikace s mistrem dílny a mechaniky včetně kontroly průběhu opravy a kvality práce,
  • Průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy,
  • Předání vozidla a předvedení opraveného vozu se zákazníkem,
  • Poradenství pro zákazníky servisu,
  • Prodej služeb a zboží – ND a příslušenství, náhradní vozidla, doplňkové služby servisu.

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti,
  • 25 dní dovolené,
  • Příspěvek na stravování,
  • Pravidelné odborné školení s certifikací,
  • Slevy na firemní produkty/služby,
  • Motivační platové ohodnocení,
  • Nástup možný ihned nebo dohodou,
  • Pozici na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ se zaměřením auto-moto,
  • Technické znalosti v autoopravárenství a automobilech,
  • Aktivní přístup k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníka,
  • Komunikativnost a flexibilitu,
  • Schopnost řešit problémové situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority,
  • Uživatelskou znalost práce na PC,
  • Řidičský průkaz skupiny B.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na kontakt:
Veronika Viktorová
e-mail: asistentka@meteorcar.cz

AUTOMECHANIK / DIAGNOSTIK

  • diagnostika poruch vozidel,
  • pneuservis,
  • provádění údržby, prohlídek a záručních oprav.

Nabízíme:

  • mzda 25.000 Kč až 40.000 Kč (záleží na odpracovaném výkonu mechanika),
  • práce ve firmě s více než 25letou tradicí,
  • autorizovaný autoservis,
  • práci s nejmodernější automobilovou technikou,
  • odborné zaškolení a pravidělné technické vzdělávání,
  • benefity,
  • motivační finanční ohodnocení.

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B,
  • předchozí práce v autoservise výhodou,
  • SOU oboru automechanik / auto elektrikář / elektromechanik,
  • samostatnost,
  • pečlivost,
  • loajalitu.